W meczu  XIII kolejki Ligi Juniorów Starszych MORENA GDAŃSK przegrała z BOROWIAKIEM CZERSK 1:4 (0-2).  Bramkę dla naszego zespołu zdobył Aleksander Dziedzic (asysta Jakub Urban).

Czasem trzeba ganić, jak choćby ostatnio, czasem należy pochwalić.  Przegraliśmy ten mecz, ale nikt nie ma prawa powiedzieć Wam złego słowa. Walczyliście, oddawaliście zdrowie i serce na boisku, ale przegraliście, bo rywal był zwyczajnie lepszy.  Na tym polega piłka nożna.  Walczący, mimo kontuzji, mimo krwi, do końca Grzegorz Szypulski, Jakub Urban biegający od pierwszej do ostatniej minuty meczu, czy wreszcie Jakub Kisielewski obijany niemiłosiernie przez cały mecz przez piłkę i rywali, zbierający razy przez 90 minut, wybijający klatką piersiową piłkę z naszej bramki, kontuzjowany.  Naprawdę wielki szacunek za ten występ, Kuba. Ty, tego meczu na pewno nie przegrałeś.   Nie udało się, Panowie, ale to nic wielkiego,  tak walczącą Morenę chcemy oglądać zawsze.