ŚWIĄTECZNA PORAŻKA NASZYCH SENIORÓW

Nie sposób ukryć, że gdyby mecze piłkarskie trwały jedną połówkę, to seniorzy Moreny byliby pewnie gdzieś w okolicach zaciętej walki o  awans do, powiedzmy,  czwartej ligi. Ale ponieważ w tej grze chodzi o dwie połówki, przy czym cały czas mam na myśli, żeby było jasne, wyłącznie piłkę nożną :),   to wychodzi nam to, jak wychodzi.  W Wielką Sobotę  graliśmy w Somoninie z jednym faworytów do awansu Gryfem Goręczyno.

I co?  I prowadziliśmy w tym spotkaniu niespodziewanie 2-0 po dwóch trafieniach debiutującego w naszych barwach Szymona Owczarka. Asysty zaliczyli Łukasz Braksal oraz Rafał Iglikowski.  Do przerwy było optymistyczne 2-1.  I co?

Po przerwie ktoś nam podmienił drużynę (albo naszych przeciwników ktoś zamienił) i gole dla gospodarzy posypały się jak ze świątecznego rogu obfitości.  Przegraliśmy 2:9, tracąc gole z regularnością wjeżdżających na świąteczny stół kolejnych smakołyków.  No cóż, przynajmniej mieliśmy swoje kilka minut radości.

GRYF GORĘCZYNO  -  MORENA GDAŃSK  9:2 (1-2)