TURNIEJ ROCZNIKA 2007 W KIEŁPINIE

 

Zawodnicy Moreny rocznika 2007 i młodszych uczestniczyli w ostatni weekend w halowym turnieju piłkarskim z cyklu JAKO FUTSAL CUP w Kiełpinie.  Zajęli ósme miejsce, co zważywszy na fakt, że ciągle próbujemy znaleźć swoje miejsce w tym roczniku, nie jest złym wynikiem.

 

Oto relacja i zdjęcia ze strony sportnakaszubach.pl 

 

MUKS CWZS Bydgoszcz zdominował zmagania rocznika 2007 podczas kolejnego turnieju cyklu Jako Futsal Cup 2016/2017. Pierwszy zespół znad Wisły zdobył złoty medal, bo przez cały turniej nie stracił bramki, a w finale po remisie 0:0 pokonał w karnych ekipę Byków Słupsk. Na najniższym stopniu podium stanęły rezerwy Bydgoszczy, które w decydującym spotkaniu wygrały ze Sportingiem Leźno. Co ciekawe, w turnieju, chyba po raz pierwszy w historii, zagrały aż trzy kluby z Kartuz: gospodarze z FC oraz Jedyneczka i Cartusia.

 

 

 

Jako Futsal Cup dla rocznika 2007 - wyniki

 

Grupa A

Jedyneczka Kartuzy - FC Kartuzy 0 : 3

Sporting Leźno - Morena Gdańsk 1 : 0

Sporting Leźno - Jedyneczka Kartuzy 1 : 0

FC Kartuzy - Morena Gdańsk 0 : 1

Morena Gdańsk - Jedyneczka Kartuzy 1 : 0

FC Kartuzy - Sporting Leźno 0 : 1

 

1. Sporting Leźno 9 3:0

2. Morena Gdańsk 6 2:1

3. FC Kartuzy 3 3:2

4. Jedyneczka Kartuzy 0 0:5

 

Grupa B

PKS Jastarnia - Sparta Gdańsk  2 : 1

MUKS CWZS Bydgoszcz - FC II Kartuzy 5 : 0

MUKS CWZS Bydgoszcz - PKS Jastarnia  1 : 1

Sparta Gdańsk - FC II Kartuzy  5 : 0

FC II Kartuzy - PKS Jastarnia 0 : 3

Sparta Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz II 1 : 1

 

1. PKS Jastarnia 7 6:2

2. MUKS CWZS Bydgoszcz II 5 7:2

3. Sparta Gdańsk 4 7:3

4. FC II Kartuzy 0 0:13

 

Grupa C

Cartusia 1923 Kartuzy - Byki Słupsk 0 : 3

MUKS CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Szczecinek 4 : 0

MUKS CWZS Bydgoszcz - Cartusia 1923 Kartuzy 1 : 0

Byki Słupsk - AP Reissa Szczecinek 2 : 2

AP Reissa Szczecinek - Cartusia 1923 Kartuzy 0 : 3

Byki Słupsk - MUKS CWZS Bydgoszcz 0 : 2

 

1. MUKS CWZS Bydgoszcz 9 7:0

2. Byki Słupsk 4 5:4

3. Cartusia 1923 Kartuzy 3 3:4

4. AP Reissa Szczecinek 1 2:9

 

Mecze o miejsca 9-12

Cartusia 1923 Kartuzy FC Kartuzy II 3:0

Jedyneczka Kartuzy - AP Reissa Szczecinek 0:5

Ćwierćfinały

Morena Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz II 0:6

MUKS CWZS Bydgoszcz - FC Kartuzy 1:0

Sporting Leźno - Sparta Gdańsk 2:0

PKS Jastarnia - Byki Słupsk 0:2

Mecz o 11. miejsce

FC Kartuzy II - Jedyneczka Kartuzy 0:0, kar. 0:2

Mecz o 9. miejsce

Cartusia 1923 Kartuzy - AP Reissa Szczecinek 1:1, kar. 2:3

Mecze o miejsca 5-8

Morena Gdańsk - FC Kartuzy 0:1

Sparta Gdańsk - PKS Jastarnia 2:1

Półfinały

MUKS CWZS Bydgoszcz II - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:3

Sporting Leźno - Byki Słupsk 0:0, kar. 0:2

Mecz o 7. miejsce

Morena Gdańsk - PKS Jastarnia 1:1, kar. 2:3

Mecz o 5. miejsce

FC Kartuzy - Sparta Gdańsk 2:3

Mecz o 3. miejsce

MUKS CWZS Bydgoszcz II - Sporting Leźno 4:0

Finał 

MUKS CWZS Bydgoszcz - Byki Słupsk 0:0, kar 3:2

 

Klasyfikacja Końcowa

1) MUKS CWZS Bydgoszcz

2) Byki Słupsk

3) MUKS CWZS Bydgoszcz II

4) Sporting Leźno

5) Sparta Gdańsk

6) FC Kartuzy

7) PKS Jastarnia

8) Morena Gdańsk

9) AP Reissa Szczecinek

10) Cartusia 1923 Kartuzy’

11) Jedyneczka Kartuzy

12 ) FC Kartuzy II
 

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy bramkarz - Kajetan Lubowicz (MUKS CWZS Bydgoszcz)

Najlepszy strzelec - Mateusz Kiciński (MUKS CWZS Bydgoszcz II) 6 bramek

Najlepszy zawodnik - Kacper Klinkosz (FC Kartuzy) 5 bramek

 

 

Barwy Moreny w tym turnieju reprezentowali:

 

SZYMON KINCZEWSKI

OLIWIER TEODORCZUK

MAKSYMILIAN PRZYTARSKI

RADOSŁAW KULESZA

 

Proszę o informację od kierownika, lub rodziców, o pozostałych uczestnikach turnieju.  Tego,  i każdego następnego.

 

 

 

 

 

 

 

25 stycznia 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ