WRESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ WYGRANEJ SENIORÓW

Długo, stanowczo zbyt długo, czekaliśmy na wygrany mecz seniorów Moreny.  Ale wreszcie się doczekaliśmy.  W meczu osiemnastej kolejki rozgrywek B Klasy pokonali SALOS GDAŃSK 1:0  po zwycięskim golu Patryka Piernickiego w 38 minucie meczu.

Skład Moreny:

JASIŃSKI - ŻUKOWSKI, CZARNECKI, PIERNICKI, IGLIKOWSKI, WRONA (PARADZIŃSKI od 68 minuty), FIODOROWICZ, OWCZAREK, DAJDA (KAMIŃSKI od 86 minuty), BRAKSAL (ROJEK od 75 minuty), WARAKSA (CYSEWSKI od 18 minut).

Wreszcie udało się przełamać złą passę i wygrać ligowe spotkanie. I zupełnie bez znaczenia jest fakt, że pokonaliśmy najsłabszy zespół ligi, że tylko jednym golem, że jesienią strzeliliśmy im aż siedem. Liczy się to, że wreszcie schodzimy z boiska wygrani. A że nie było łatwo, najlepiej wie Jarek, kiedy bramkarz pomylił jego głowę z piłką.  Nikt nie mówił, ze będzie łatwo.

MORENA GDAŃSK  1:0  SALOS GDAŃSK