Tylko 18 minut potrwało ostatnie ligowe spotkanie  naszych seniorów w tym roku.

Rywale z Oruni, podobno, wystąpili do PZPN o zwiększoną obsadę sędziowską w tym spotkaniu. Szkoda, że nie wystąpili o dodatkowych zawodników dla siebie, gdyż na mecz wybiegli tylko w siedmiu.  Po osiemnastu minutach jeden z zawodników gości doznał kontuzji i sędzia został zmuszony przerwać spotkanie z powodu zdekompletowania składu.

Nasi zawodnicy zdążyli w tym czasie strzelić pięć goli (Kacper Plesiak (3), Michał Rojek, Szymon Chlipała) i co szczególnie  zadziwiające -  jedną stracili.

Spotkanie zostanie zapewne zweryfikowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej jako walkower 5:0 dla Moreny, ale my uznajemy strzelonego gola przez rywali,  jako uznanie za to, że wyszli na boisko i próbowali walczyć.

MORENA GDAŃSK 5:1 ORUŃSKI KP