Nasi Młodzicy pokonali w kolejnym meczu ligowym  rozgrywek Ligi Młodzików Olimpie Osowa 5:2 (3-2) po golach:  Artura Ryńskiego (dwie), Mateusza Kotewicza, Piotra Gruszczyńskiego i Bartka Łukaszewicza.

Mecz został wygrany,  trzy punkty zostały dopisane, ale trzeba obiektywnie przyznać,  że nie był to nasz najlepszy mecz.  Zwłaszcza gra w  pierwszej połowie pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Graliśmy "na stojąco",  indywidualnie,  bez przesadnego zaangażowania,  do tego z poważnymi błędami indywidualnymi.  Wygraliśmy tę część meczu dzięki większym  indywidualnym umiejętnościom poszczególnych zawodników, a nie zespołowej grze.

Dopiero po zmianie stron zobaczyliśmy momenty naprawdę dobrej gry zawodników Moreny.  Zawodnicy zaczęli szukać piłką kolegów, grali szeroko skrzydłami, walczyli.   Ukoronowaniem tej zmiany stylu gry były dwie piękne akcje bramkowe, naprawdę godne zapamiętania.

Wygraliśmy kolejny mecz i dalej plasujemy się w ścisłej czołówce zespołów tej ligi, ale  tylko grając tak, jak momentami w drugiej połowie meczu, możemy powalczyć o coś więcej.

Za tydzień ligowa pauza, ale zawodnicy nie będą próżnować.  Wyjeżdżają na Międzynarodowy turniej piłkarski do Gniezna.  Tam, silni rywale, zapewne nie pozwolą na słabą grę . Tam będzie potrzebna koncentracja  w czasie całego  turnieju.