Nasi seniorzy bardzo udanie rozpoczęli swoje zmagania ligowe w B Klasie pokonując 4:1 ORUŃSKI KP.  Bramki dla GKS zdobyli: Adam Czarnecki (dwie), Michał Połomski, Piotr Dajda.

A wystarczyło tylko, żebym wreszcie pojawił się na meczu, a od razu odnieśliście zwycięstwo.  I po co było grać tyle sparingów?

Naprawdę kawałek niezłej piłki zobaczyli licznie zebrani, mniej lub bardziej, przypadkowi przechodnie w niedzielę na LAS ARENIE.  Piękna pogoda, ładne akcje, trójka sędziów, szybka gra i efektowne gole, złożyły się na naszą wygraną.  Miło było popatrzeć.

Pierwszego gola w tym meczu, już w 5 minucie, zdobyli rywale.  Na szczęście przegrywaliśmy tylko kilka minut.  Bramka Michała Połomskiego (as.Miotk), zapewne była efektowna, ale nie wiem na pewno, bo... nie było mnie na pierwszej połowie.  Na szczęście najlepsze rzeczy działy się w drugiej części.

Prowadzenie dla Moreny zdobył w 57 minucie Adam Czarnecki.  Kurcze,  nie pamiętam gola, bo akurat Malina mnie zagadał, ale to nie jest istotne.  Morena prowadziła 2-1 i dalej atakowała.

Nasza defensywa była czujna, ale w sumie jakby kilku z naszych defensorów wyskoczyło na chwilę do lasu, to pewnie niewiele osób by ten fakt zauważyło. Nawet opierdzielający niemiłosiernie swoich graczy trener z Oruni.

Trzeciego gola dla naszych barw zdobył Piotr Dajda (as.Czarnecki), nazywany przez Rafała niezmiennie TASIOREM.  Tę bramkę już widziałem i dobrze, bo to był piękny gol. Dowód na to, że na boisku zawsze najważniejsza będzie głowa, pomyślunek, nawet jak kopie się piłkę z czuba.  A to był bardzo przemyślany i bardzo precyzyjny strzał.  Skoro tyle rzeczy wpadało do bramki, to i piękny strzał Adama Czarneckiego (as. Szulc) też znalazł swoja drogę do siatki rywali.  Bardzo ładna bramka, Adam.  Będę musiał przemyśleć jednak kwestię przynoszenia na mecz aparatu.

Super mecz. Efektowna wygrana.  Gratulacje.

Tylko, chłopaki, nie przesadzajcie z tymi wygranymi,  bo przecież drugi raz i tak się tyle nie rozpiszę.

MORENA GDAŃSK     4:1 (1-1)    ORUŃSKI KP