TrójmiastoWFormie
morena-gdansk.pl
Gdański Klub Sportowy Morena Gdańsk
O Gdańskim Klubie Sportowym Morena

Morena Gdańsk to rozwijający się klub z klasy B z nowymi pomysłami i aspiracjami. Klub ma misję przeniesienia piłki nożnej na wyższy poziom - na boisku i poza nim.

Morena to mały klub o wielkim sercu i widać to we wszystkim, co robią. Ludzie, którzy chcą widzieć więcej inwestycji w piłkę nożną na poziomie podstawowym, mogą również pomóc Morenie, okazując swoje wsparcie. Jeśli Morena jest w stanie zebrać wystarczająco dużo pieniędzy na modernizację stadionu, będzie w stanie przyciągnąć więcej ludzi do oglądania ich gry i zwiększyć ich ekspozycję. To doprowadzi do wzrostu zainteresowania ze strony innych klubów, co pomoże Morenie w pozyskaniu lepszych zawodników i przyciągnięciu większej liczby kibiców na swoje mecze.

Rywale?

Głównymi rywalami drużyny są:

  • Czarni II Pruszcz Gdański
  • KS Sulmin
  • Respect Przejazdowo
  • KS Grabiny Zameczek
  • Stoczniowiec II Gdańsk
  • GTS Juszkowo
  • AP KP II Gdynia

Składki

Składki w GKS Morena Gdańsk wynoszą 70 złotych.

Czy Morena to najlepszy klub w Gdańsku?

Morena Gdańsk to zespół, który grywa obecnie w niższych ligach polskiej piłki nożnej. Nie jest tak znanym w kraju klubem, jak Lechia Gdańsk, natomiast działacze i zawodnicy klubu posiadają ambicje i chęć do wniesienia zespołu na wyższy poziom. Dla prawdziwych kibiców klubu, Morena Gdańsk jest najlepszym klubem w Trójmieście i na zawsze gości w sercach tych, którzy go wspierają.

Jakie cele stawia sobie Morena?

Głównym celem klubu jest rozwój młodych talentów i pomoc w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Celem drużyny jest również zapewnienie pozytywnych warunków do nauki dla wszystkich zawodników i oddanie się społeczności.

Drużyna piłkarska Morena Gdańsk skupia się na rozwijaniu młodych talentów i udzielaniu się na rzecz lokalnej społeczności.