KTS-K LUZINO 23:0 MORENA GDAŃSK

Liga Młodzików

KTS-K LUZINO 1:1 MORENA GDAŃSK

Bilak

Dziś skład zebraliśmy bez problemu, choć w ostatniej chwili wypadł nam Mateusz Fiedorczuk, więc zamiast 12, mieliśmy 11 zawodników. Tylko dwóch rezerwowowych, ale liczy się jakość, a nie ilość. I właśnie tę jakość było dziś widać  na boisku. Graliśmy jak równy z równym  z liderem tabeli. Pierwsi strzelamy piękną bramkę. Po dośrodkowaniu  Janka, po d poprzeczkę bramki mocnym strzałem kończy akcję  Krystian Bilak. Cała pierwsza połowa pod naszą kontrolą, gramy pewnie  w obronie i nie dopuszczamy  do zagrożenia. W drugiej połowie szybko tracimy  bramkę, ale nie zmienia to obrazu gry. To my dalej prowadzimy grę, mamy swoje szanse, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem, albo zbyt długo zwlekamy , albo strzały są zbyt lekkie w środek bramki. I to mogło zemścić się, bo ostatnie dziesięć minut to przewaga Luzina. Mimo dużego naporu , wychodzimy obronną ręką. Mecz kończymy remisem, ale szkoda, bo trzy punkty były blisko. Jakoś słabo punktujemy  w tej rundzie, ale w zasadzie  tylko jeden mecz przegraliśmy zdecydowanie. W pozostałych  albo przegrywamy minimalnie 1:2, albo remisujemy.  Ale patrząc na naszą grę w dzisiejszym meczu  jestem zbudowany. Brawa dla całej drużyny