Relacja z meczu trampkarzy  w Wiślince...

Rozegraliśmy całkiem niezły mecz, chociaż zgodnie ze stwierdzeniem sędziego po ostatnim gwizdku, dobra była szczególnie druga połowa, kiedy zaangażowanie i chęć do gry była szczególnie widoczna. Zaczęliśmy ospale,  a szybcy skrzydłowi rywali co raz uciekali naszym bocznym zawodnikom i dochodziło do niebezpiecznych sytuacji pod naszą bramką. Jedna właśnie z takich akcji zakończyła się golem i szybko przegrywaliśmy 1:0.

Dopiero stracona bramka nieco ożywiła naszą grę, szczególnie aktywny w tej części meczu był Wojtek Czermański i Mateusz Kotewicz. To od dobrego wyprowadzenia Wojtka zaczęła się nasza kontra, gdzie otwierające podanie wykonał Patryk Pappe, a szybkością wykazał się Mateusz (szkoda, że tak rzadko korzysta z tego atutu), który wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie wykorzystał swoja okazję. Doprowadzamy do remisu, ale dalej boczne sektory boiska są rozrywane przez ultra szybkich graczy GTSu i jeszcze przed przerwą tracimy drugą bramkę.

Na drugą część gry wychodzimy zmobilizowani i wreszcie wysokim pressingiem nacieramy na rywali. Mamy swoje szanse, strzały Mateusza i kilka dobrych strzałów Bartka, ale albo brakuje precyzji, albo broni bramkarz. Jednak konsekwencja przynosi w końcu bramkę, w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachowuje się Mikołaj Brzozowski, przesunięty z boku obrony do środka pola, który pewnym strzałem wyrównuje stan meczu na 2:2.

I może trzeba było się zadowolić tym remisem, grać bezpiecznie na dowiezienie tego wyniku?

Ale nam marzyła się pełna pula, dalej atakujemy bramkę rywala, niestety nieskutecznie. Ostatnie minuty meczu i jedna z nielicznych kontr przeciwnika daje im rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne, brak krycia i nie mamy nawet punktu:(

Drużyna się dociera w nowym składzie, tylko życzyłbym sobie i wam większego zaangażowania, wysokiej frekwencji na treningach,  a będzie dobrze.