Lechia pokonała Morenę w meczu Ligi Trampkarzy 5:2.  Bramki dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Brzozowski (2).  Asysty: O.Wybranowski  oraz Bartek Łukaszewicz.

W pierwszej mecz prowadzi Lechia, ale my umiejętnie się bronimy, przez co rywal  nie ma klarownych sytuacji. Niestety, tracimy dwie bramki po centro strzałach pod poprzeczkę i przy słupku. W obu przypadkach bramki padły tylko dlatego, że rywal wykorzystał warunki fizyczne naszego bramkarza. Mimo to staramy się odgryzać i po jednej  z akcji środkiem Mikołaj Brzozowski wychodzi sam na sam  po podaniu Oskara i mamy kontaktową bramkę.  Kolejna akcja, ale tym razem Brzoza będąc sam na sam  próbuje zagrywać  do boku  zamiast strzelać. Do przerwy 1:2.

W drugą połowę wchodzimy niezle, w dalszym ciągu nie pozwalamy na wiele Lechii.  Niestety, po jednej z wrzutek Marcin przepuszcza piłkę przez ręce i rywal strzela do pustej braki. Około 65 minuty łapiemy zadyszkę i przeciwnik strzela jeszcze dwa razy.  Pomimo to, walczymy do końca. Zostaje to nagrodzone  bramką na 2:5. Piękna, indywidualna akcja Bartka Łukaszewicza, strzał obroniony, ale dobitka Brzozy już celna. Po bardzo dobrym meczu przegrywamy, ale brawa za walkę. Cały mecz nasi obrońcy mieli ciężka przeprawę z Mikołajem Chacińskim, naszym wychowankiem. Strzelił tylko jedną bramkę, co w jego przypadku jest rzadkością, bo przeważnie strzela ich po kilka w meczu. Dziękujemy mu też za wspólną walkę fair play i wzorowe zachowanie na boisku. Mikołaj, Lechia - dzięki za dobry mecz.