Nasi młodzicy zremisowali derbowy mecz z Portowcem 1:1, a gola zdobył Maksymilian Kotłowski (asysta Maks Chilczuk).

Kolejny mecz derbowy z Portowcem Gdańsk był, jak większość, ciekawym widowiskiem. Pierwsza połowa wyraźnie dla nas, sporo ciekawych akcji, dużo grania skrzydłami, ale piłkę  do siatki gości udało się wpakować tylko raz.  Tuż przed przerwą prawym skrzydłem przedarł się Maks Chilczuk, wbił się w pole karne i wyłożył piłkę Maksowi Kotłowskiemu.  Ten mocnym, precyzyjnym strzałem przy słupku dał nam prowadzenie.   Tuż po zmianie stron goście, po ładnej akcji,  wyrównali.    A potem była walka do końca, przy czym  więcej klarownych sytuacji mieli tym razem goście z Nowego Portu.

Mecz zakończył się bardzo sprawiedliwym remisem,  i za to podziękowania dla obu drużyn za naprawdę dobry mecz.