Ponieważ my bez piłki żyć  nie możemy,  to właśnie wysłaliśmy swoją reprezentację

na 24 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej SALLER DOBIEGNIEW CUP 2018.

 

 

 

Program Saller Dobiegniew Cup 2018

 

2 lipca 2018 (poniedziałek)

17:00 – powitanie uczestników SALLER Dobiegniew Cup 2018 na Placu im. pchor. T. Starca przy ul. Gdańskiej, przemarsz w korowodzie ulicami Dobiegniewa na Stadion Miejski

17:30 – 18:00 - prezentacja drużyn przed trybuną główną na Stadionie Miejskim 

18:00 – oficjalne otwarcie XXIV edycji MMTPN Dobiegniew Cup 2018godz. 18:30 - pokazowy mecz otwarcia pomiędzy Reprezentacją byłych zawodników Ekstraklasy, a drużyną Błękitni Dobiegniew

21:00 – odprawa trenerów i opiekunów drużyn biorących udział w Saller DC 2018 (Aula Zespołu Szkół, ul. Poznańska 5)

 

3 lipca 2018 (wtorek)

8:00 – 20:00 - rozgrywki eliminacyjne

 

 

4 lipca 2018 (środa)

8:00 – 20:00 - rozgrywki eliminacyjne

12:00  - konkurs sprawnościowy dla zawodników uczestniczących w turnieju - żonglerka piłki nogą

 

5 lipca 2018 (czwartek)

8:00 – 20:00 – rozgrywki eliminacyjne

12:00  - konkurs sprawnościowy dla zawodników uczestniczących w turnieju - żonglerka piłki głową

20:00 - pokazowy mecz towarzyski „Trenerzy – Organizatorzy”(w przerwie meczu konkursy dla kibiców, po meczu spotkanie integracyjne trenerów i organizatorów)

 

6 lipca 2018 (piątek)

8:00 – 20:00 - mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe oraz rozgrywki o dalsze miejsca1

9:00 - 24:00 – koncert plenerowy DISCO DANCE na Stadionie Miejskim w Dobiegniewie, ul. Leśna  Wystąpią: SHANTEL, ŁOBUZY, DJ QUSI

 

7 lipca 2018 (sobota)

8:30 – 13:00  - mecze o III miejsca

13:00 – 17:00  - mecze finałowe

18.00 – 19.00  - uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju(Stadion Miejski ul. Leśna 2)

19:30 – 23:00 - koncert muzyczny na zakończenie XXIV edycji Saller Dobiegniew Cup 2018na Stadionie Miejskim w Dobiegniewie, ul. Leśna   Wystąpią: B.R.O, MARIO BISCHIN i TOMASZ NIECIK

23:00 - pokaz pirotechniczny sztucznych ogni

23:00 - 1:00 Copecky & Winiacz Guitar Live Show

 

 

 

Nasi rywale w Dobiegniewie:

 

 

 

 

Śniadanie w Rytlu  zjedzone w miłym towarzystwie:

 

 

 

Tu będziemy spali:

 

 

Otwarcie turnieju:

 

 

Dobiegniew i jego skarby:

 

 

WTOREK:

 

 

 

 

MORENA 2003  4:1 BFA WILNO (Litwa) 

Osmałek (3) Kamiński

 

MORENA 2005 7:0 KFA KŁAJPEDA (Litwa)

Ryński (5) Kotewicz, Gronberski

 

MORENA 2005 0:0 BFA WILNO (Litwa) 

 

 

 

Po pierwszych udanych meczach, po obiedzie,  niektórzy z nas poczuli się, jak  domu...

 

MORENA 2005 1:4 BFA WILNO (Litwa) 

Ryński

 

 

MORENA 2005 0:4 AMT GOLTZOW (Niemcy) 

 

 

 

 

MORENA 2003  1:2 ZORZA ROLEWICE

Staś Kochanowski

 

 

 

Wzmocnienia z młodszych roczników...

 

 

ŚRODA:

 

 

Życie piłkarza  nie należy do najłatwiejszych.  6.30.  Środek nocy...

 

 

Prowiant na dziś.

 

I zaraz gramy...

 

 

 

 

MORENA 2003 2:1 APR RADOWIAK DREZDENKO

Sportillo, Osmałek

 

 

MORENA 2005 0:13    KS SULMIN

 

MORENA 2005  3:0  VICTORIA KORONOWO 

Ryński (2), Łukaszewicz

 

 

MORENA 2005 0:9   SŁAWA STRYJ (Ukraina) 

 

 

MORENA 2005  3:1  ŚLĘZA WROCŁAW   

Kotewicz, Welenc, Ryński

 

 

MORENA 2003     2:3   BFA WILNO (Litwa) 

Osmałek, Lewczuk

 

 

Krótki film z uroczystości otwarcia turnieju:

 

 

 

Specjalnie dla Kamyka.  Taki tam sprzęt mają.  

 

 

 

 

 

CZWARTEK:

 

 

Dziś zamiast  menu na śniadanie, będą wyniki  dotychczasowych spotkań:

 

 

 

 

Żartowałem,  śniadanie musi być:

 

 

A za chwilę kolejne spotkanie:

 

 

 

 

 

 

MORENA 2003    0:3   ZORZA ROLEWICE

 

 

 

 

MORENA 2005  8:1   WARTA GORZÓW WLKP. 

Ryński (5), Kotewicz, Gronberski, Łukaszewicz

 

W tym meczu  sześć asyst  do kolegów zanotował Paweł Gronberski,  a jedną, co kazali mi podkreślić, ZIEMOWIT BIAŁECKI,  co niniejszym, z przyjemnością czynię. 

 

 

 

 

 

MORENA 2005 2:6  FC POLESIE MOZYR (Białoruś)

Siuta, Spanily

 

 

 

Pora na obiad:

 

 

 

Pani Danuta, przesympatyczna, nasza Pani Kierowca:

 

 

Żeby nie było,  że tylko w piłkę gramy na wakacjach.  Uczymy się też innych rzeczy:

 

 

MORENA 2003 1:4  APR RADOWIAK DREZDENKO

J.Kochanowski - asysta S.Kochanowski

 

 

 

Tabela końcowa rozgrywek grupowych  rocznika 2003

 

 

Tabele końcowe rozgrywek grupowych  rocznika 2005

 

 

 

PIĄTEK:

 

 

I plan spotkań na dziś:

 

 

 

 

MORENA 2005    3:1   PIAST KARNIN 

Ryński (2), Welenc

 

i awansowaliśmy  do 1/4  finału.

 

Ciekawostka:  KS Sulmin, który wygrał swoją grupę eliminacyjną bez straty gola,  dziś przegrał  mecz 1/8 .  football  bloody hell.

 

 

MORENA 2005    2:4   DĄB DĘBIEŃSKO 

Spanily, Kostecki

 

po tym meczu zawodnikom  pozostanie sobotni mecz o miejsca 17-24.

 

 

 

 

Dzień bez prania,  dniem straconym...

 

 

za chwilę mecz o półfinał turnieju.  Łatwo nie będzie....

 

do przerwy 1-0 dla Moreny...

 

Nie udało się awansować do 1/2 turnieju...

 

były emocje, była walka, było sprawdzanie  legitymacji przez naszych  rywali, była świetna gra Mateusza Kotewicza,  ale na końcu, niestety,  była porażka..

 

MORENA 2005 1:2   BFA WILNO (Litwa) 

Ryński

 

 

 

 

...Przeciwnik oddal dwa świetne strzały z daleka pod poprzeczkę – Żaba był bez szans, przy drugiej jeszcze Bartek wybija głową z bramki, ale niefortunnie pod nogi przeciwnika. Myślę że dobrym zwieńczeniem naszej gry niech będzie fakt, że w przerwie trener przeciwnika poprosił o weryfikację zawodników, znaczy bał się o końcowy wynik.

 

 

 

Turniej trwa dalej. O g.18.50  zawodnicy rocznika 2003 zagrają półfinał turnieju...

 

do przerwy 0:0

 ... bramki nie padły,  o awansie do finału  zadecydują rzuty karne:

 

niestety...

 

Przegrywamy  i jutro zagramy o miejsce III

 

 

MORENA 2003 0:0  APR RADOWIAK DREZDENKO

karne: 3-5  Osmałek, Kamiński, Lewczuk,

 

 

SOBOTA:

 

Tradycja:

 

 

Dziś pożegnanie z turniejem, ostatnie mecze...

 

MORENA 2005 3:0 FC HOMEL (Białoruś)

WALKOWER

 

 

MORENA 2005 0:0   SŁAWA STRYJ (Ukraina)

karne: 3-2: Kotewicz, Ryński, J.Kochanowski

 

i zagramy o V miejsce w turnieju

 

 

MORENA 2005 1:1  AMT GOLTZOW (Niemcy) 

Czermański   karne:1-2 Spanily

 

 

 

 

MORENA 2005 0:3   ŚLĘZA WROCŁAW

 

i kończymy zmagania turniejowe  na VI miejscu...

 

 

Oba mecze graliśmy po tygodniu grania, bardzo zmęczeni i dodatkowo przetrzebieni kontuzjami, Bartka, Artura, Kota, Chila, więc trzon drużyny był wyeliminowany☹Ale i tak dali z siebie mnóstwo walki i determinacji. Pomiędzy meczami był jeszcze czas na relaks😊

 

 

 

 

 

MORENA 2003  0:0   BFA WILNO (Litwa) 

karne: 1-3  Kamiński

 

i zajmujemy czwarte, ostatnie,  miejsce w tym turnieju...

 

 

 

 

 

...nie dla nas pucharów smak...

 

 

KONIEC TURNIEJU.

Oceniać nie będę, nie mam prawa, niech to zrobią Ci, którzy byli na miejscu i z bliska widzieli  pot, łzy, krew, uśmiech, złość, wiarę i nadzieję...

 

 

Barwy Gdańskiego Klubu Sportowego MORENA, próbując  realizować swoje i nasze, najskrytsze marzenia,  reprezentowali:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEBASTIAN BERENT

OSKAR WYBRANOWSKI

OSKAR STYPUŁKOWSKI

MAKSYMILIAN ANDRZEJEWSKI

MAKSYMILIAN SPANILY

NORBERT KOSTECKI

TOMASZ BIAŁKOWSKI

DAMIAN SIUTA

WOJCIECH CZERMAŃSKI

JAKUB ZAKRZEWSKI

PIOTR PAWŁOWSKI

KACPER DOMSTA

OLAF ARŁUKOWICZ

 

 

 

MARCIN SKIBA

MATEUSZ WELENC

MAKSYMILIAN CHILCZUK

JAN KOCHANOWSKI

BARTOSZ ŁUKASZEWICZ

PIOTR GRUSZCZYŃSKI

MATEUSZ KOTEWICZ

PAWEŁ GRONBERSKI

ARTUR RYŃSKI

ZIEMOWIT BIAŁECKI

MATEUSZ FIEDORCZUK

JAKUB SOSNOWSKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MICHAŁ KAMIŃSKI

SZYMON OSMAŁEK

MICHAŁ LEWCZUK

JAKUB WALCZAK

MARCEL DOROSZ

NIKODEM SZERMUSZYN

OLIWIER MAKULSKI

STANISŁAW KOCHANOWSKI

MATEUSZ KRZYŻANOWSKI

DAGO SPORTILLO

ADRIAN BUCZKOWSKI

ŁUKASZ LORENC

 

 

a wszystko to pod czułą i troskliwą opieką:

 

BEATY, RAFAŁA i PIOTRA...

 

 

Bez ich pracy, bez ich poświęcenia,  nie byłoby tego wyjazdu, pewnie nie byłoby wielu innych rzeczy. 

  Tydzień opieki nad tak liczną grupą zawodników, pilnowania ich, dbania o nich, to naprawdę  wielki wysiłek.  Może nie zawsze potrafimy wygrać na boisku, ale zawsze pamiętamy, że zawodnicy są dla nas najważniejsi.

 

Dzięki Beata,  dzięki Panowie. 

 

 

 

NIEDZIELA:

 

tak z przyzwyczajenia:

 

 

Pokoje zostały wysprzątane,  niektóre znacznie bardziej, niż inne :),  wszyscy zawodnicy i opiekunowie  zapakowani  do autokaru i cała wycieczka wyruszyła w drogę powrotną do Gdańska.

 

Powitanie ekipy w domu,  około g. 19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02 lipca 2018

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

SALLER DOBIEGNIEW CUP 2018