Nasi trampkarze zrewanżowali się rywalom z Gniewina za wysoką porażkę z jesieni i pewnie pokonali STOLEM 3:0 (2-0).  Bramki dla GKS zdobyli:  Łukasz Michałowski, Stanisław Kochanowski  oraz Jakub Walczak.

To był bardzo udany mecz naszej drużyny.  Od początku narzuciliśmy swój sposób grania w piłkę, byliśmy bardziej waleczni, lepiej operowaliśmy piłką i zasłużenie prowadziliśmy do przerwy dwoma golami.  Bramki  Łukasza Michałowskiego i świetne wykończenie akcji przez Stasia Kochanowskiego.  przy obu golach asystował Szymon Osmałek.

Po przerwie  na boisku zrobiło się bardzo nerwowo, a zaczęło się to, niestety, od pojawienia się na placu gry Patryka. Faul, niesportowe zachowanie, kara,  brutalny faul na przeciwniku.  To trochę zbyt wiele.  Trenerzy szybko zdjęli z boiska Patryka, ale zawodnicy z Gniewina już zaczęli polowanie na kości.  Zaczęły się faule, zbyt ostra gra, popychanie bez piłki itp.  W końcówce trochę uspokoiliśmy sytuację na boisku trzecim golem. Jakub Walczak wykończył akcję Łukasza Michałowskiego.  Wygrywamy 3-0 mecz, który ze spokojnego spotkania przekształcił się w małą wojnę boiskową.

Gratulacje dla chłopaków za drugą z rzędu wygraną.  Ekstra!

Patryk Prokopiuk.

Patryk,  żeby było jasne:  bardzo Ciebie potrzebujemy. Twojej szybkości, Twojej techniki użytkowej, Twoich czterdziestu paru bramek w  roku.  Bardzo tego potrzebujemy. Ale piłka nożna, to sport zespołowy i zawsze najważniejsza jest drużyna.  Bardzo byśmy chcieli, żebyś to wreszcie, kiedyś zrozumiał.