Trzy punkty przywieźli z Sulmina nasi trampkarze z rocznika 2005/2006.  Pokonali gospodarzy 4:3, a bramki dla naszego zespołu zdobyli:  Patryk Pappe (Łukaszewicz), Bartek Łukaszewicz (Kotewicz), Mikołaj Brzozowski (Łukaszewicz), Kacper Sawicki (Kotewicz).

Wygrana, zwłaszcza wyjazdowa,  zawsze musi cieszyć, ale w tym przypadku  nasze zwycięstwo było właściwie koniecznością.   Rywale wystawili do tego spotkania tylko dziewięć osób  i  od początku było jasne, że będzie im ciężko w tym spotkaniu.  Dlatego  wielkie było nasze zdziwienie, kiedy strzelili naszym zawodnikom trzy gole i na dwadzieścia pięć minut przed końcem meczu przegrywaliśmy sensacyjnie 0-3.  Na szczęście nasi gracze uniknęli blamażu , strzelili  cztery gole (ostatniego w doliczonym czasie gry) i  wygrali ten mecz.

Brawo, chłopacy,  za walkę do końca, ale takie mecze powinno wygrywać się  już do przerwy, mając przewagę na boisku dwóch zawodników, a nie dopiero wtedy, kiedy rywale opadną z sił.