Trzeci mecz  -  trzecia wygrana. Pokonaliśmy 6:2 (3-0) KKS Koleczkowo.  Bramki dla GKS zdobyli: Tymek Skibicki (2), Kacper Plesiak (2), Paweł Engler  oraz Grzegorz Cysewski.

GKS:  MALINOWSKI  -  MIOTK, ŻUKOWSKI, FRITZA, CIECHOLEWSKI, WILGA, SZULC, ROJEK, B.PLESIAK, SKIBICKI, K.PLESIAK -  WARAKSA, CYSEWSKI, PLISZKOWSKI, ENGLER.

Żukowski (1),  B.Plesiak (1)

Najstarsi górale z Moreny nie pamiętają tak dobrego początku sezonu.   Kolejny krok #wdrodzedoserieA został uczyniony.

Wbrew końcowemu wynikowi, nie był to łatwy mecz.  Po bardzo dobrej pierwszej połowie, zakończonej pewną wygraną 3-0, w której bramkarz gościł uratował swojej drużynie kilka następnych goli, przyszło kilka minut kompletnego chaosu w środku pola. Zawodnicy z Koleczkowo skrzętnie to wykorzystali i szybko zdobyli dwa gole kontaktowe. Mogli strzelić następne.  Na szczęście,  po jednej z nielicznych naszych akcji na początku drugiej części gry, rywale ratowali się faulem  tuż przed polem karnym, a że był to faul na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję,  ostatnie pół godziny gry musieli rozegrać w dziesięcioosobowym składzie. To nam bardzo pomogło.  Rywale opadli z sił, my opanowaliśmy sytuację na boisku i wróciliśmy do strzelania goli.

Brawo, Panowie.  Jeszcze 21 meczów #wdrodzedoserieA   Dacie radę!

Trochę spraw, oczywiście jest do poprawy, bo zawsze można grać lepiej.  Nie może być tak, że zawodnik wychodzi świetnie sześć razy na dobrą pozycję na skrzydle, i ani razu nie dostaje piłki.  Na pewno z każdym rozegranym  meczem i te elementy poprawicie i będziecie dalej wygrywać.