Gdańska Klasa B

MORENA GDAŃSK 10:2 UKS 82 KLUKOWO

Liga Trampkarzy C2

MORENA GDAŃSK 0:3 RADUNIA STĘŻYCA

...Mecz z liderem zapowiadał się emocjonująco. Niestety,  po raz kolejny mieliśmy kłopot z zebraniem składu – naprawdę,  jak dla mnie jest to bardzo smutne i źle wróży na przyszłość. Ostatecznie udało się zebrać 13 ludzi, w składzie wyjściowym 6 zawodników z rocznika 2006, a na ławce dwóch chłopaków, którzy do tej pory nie mieli wielu okazji do pokazania się na boisku. Pomimo tego obraz gry wyglądał przyzwoicie, rywal, jak na lidera,  niczym nie zachwycał, my na miarę swoich możliwości graliśmy nieźle. Niestety,  mieliśmy kłopot po lewej stronie boiska i to po tej stronie poszła akcja bramkowa. Wiktor nie upilnował zawodnika Raduni, a ten mocnym strzałem po długim rogu daje prowadzenie gościom.

Niewiele zmieniło się po stracie tej bramki, mecz dalej jest wyrównany, ale żadna drużyna nie ma klarownych sytuacji na gole. Pomimo to rywal tuż przed przerwą zdobywa drugiego gola. Gola kuriozum – obrońca gości wybił piłkę na tzw. uwolnienie, wysoko lecąca piłka w kierunku naszej bramki odbija się na 11 metrze, Marcin źle oblicza tor lotu, a ta lobując go wpada do bramki.

Na przerwę schodzimy przegrywając 0: 2, nie mamy możliwości specjalnych roszad w składzie, mając na uwadze możliwości naszej ławki rezerwowych. Ale na II połowę wychodzimy zmotywowani, stwarzamy sobie sytuację, że przypomnę dwie 100% akcje Kacpra Sawickiego, który niestety przegrywa pojedynki sam na sam z bramkarzem gości. Szkoda, bo rywal wykorzystuje wszystkie okazje tego dnia i mając w ostatniej minucie rzut wolny, zdobywa piękną bramkę.

Przegrywamy 0: 3, ale sama  gra z liderem nie wyglądała najgorzej. A patrząc na skład, w jakim graliśmy, to trzeba pochwalić wszystkich chłopaków. Tylko szkoda, że było nas tak mało:(